Sprawdź dostępność:



luksusowe apartamenty przy porcie w Ustce

Marzy Ci się malowniczy
widok z apartamentu?

Każdy z naszych pokoi posiada oddzielną łazienkę oraz własny balkon ze stolikiem i krzesłami. W pokojach znajdziecie Państwo m.in. mini chłodziarkę, klimatyzację (od 15 czerwca do 31 sierpnia), suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Na terenie całego obiektu nasi Goście mogą korzystać z darmowego dostępu do bezprzewodowego internetu.

kawiarnia przy porcie z widokiem na morze Ustka

Romantyczny wieczór przy
dobrym winie?

Późnym popołudniem będziesz miał dużą szansę ujrzeć najcudowniejszy zachód słońca na polskim wybrzeżu. Możesz go podziwiać, spoglądając przez okno naszej kawiarni, siedząc wygodnie przy jednym z naszych stolików, dodatkowo delektując się aromatyczną Arabicą lub bursztynowym Bordeaux. Widok leniwie sunącego pobliskim kanałem portowym kutra przypomni Ci, że są miejsca, w których czas może płynąć innym tempem.

Portobello - Pensjonat & Cafe Ustka
Pokoje i apartamenty z widokiem na ustecki port.


Witamy na stronie internetowej Portobello Pensjonat & Cafe.
Przypuszczamy iż nie trafiłeś tu przypadkiem, lecz dlatego, że właśnie poszukujesz miejsca, w którym wraz ze swoimi najbliższymi będziesz mógł spędzić niezapomniane chwile. Szukając noclegu w Ustce, najprawdopodobniej już dokonałeś pierwszego, doskonałego wyboru. A teraz mamy dla Ciebie propozycję. Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie miejsce, w którym piękno natury jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, w którym przyjmą Cię mili i serdeczni ludzie. Miejsce, w którym poczujesz się co najmniej tak samo dobrze, jak we własnym domu.

Byliśmy w wielu apartamentach na świecie. Marzymy aby do wielu z nich jeszcze wrócić. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad tym dlaczego tak jest? Co sprawia, że w niektórych miejscach jest nam tak dobrze, że pragniemy w nich być? Naszą odpowiedzą na te pytania i obrazem zebranych przez nas doświadczeń jest właśnie Pensjonat Portobello. Planując jego budowę wiedzieliśmy, że miejsce w którym on powstanie musi być wyjątkowe. Czy na polskim wybrzeżu istnieje takie miejsce? Długo go szukaliśmy i znaleźliśmy je w samym sercu Ustki, bezpośrednio przy bulwarze, biegnącym wzdłuż nabrzeża kanału portowego. Któż z nas nie marzył o tym, aby w późną ciepłą letnią noc móc usiąść na balkonie swego apartamentu i wsłuchać się w ciszę śpiącego już miasta, zakłóconą delikatnym szumem nigdy nie śpiącego morza.

Możesz już otworzyć oczy. Już nie musisz marzyć. Odwiedź nasze pensjonat oraz kawiarnię i przekonaj się, czy rzeczywiście są to miejsca, w których można zapragnąć być.

Zapraszamy.