Sprawdź dostępność:
605-944-446

luksusowe apartamenty przy porcie w Ustce

Marzy Ci się malowniczy
widok z apartamentu?

Każdy z naszych pokoi posiada oddzielną łazienkę oraz własny balkon ze stolikiem i krzesłami. W pokojach znajdziecie Państwo m.in. mini chłodziarkę, klimatyzację (od 15 czerwca do 31 sierpnia), suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Na terenie całego obiektu nasi Goście mogą korzystać z darmowego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Portobello - Ustka
Pokoje i apartamenty z widokiem na ustecki port.


Witamy na stronie internetowej obiektu Portobello.
Przypuszczamy iż nie trafiłeś tu przypadkiem, lecz dlatego, że właśnie poszukujesz miejsca, w którym wraz ze swoimi najbliższymi będziesz mógł spędzić niezapomniane chwile. Szukając noclegu w Ustce, najprawdopodobniej już dokonałeś pierwszego, doskonałego wyboru. A teraz mamy dla Ciebie propozycję. Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie miejsce, w którym piękno natury jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, w którym przyjmą Cię mili i serdeczni ludzie. Miejsce, w którym poczujesz się co najmniej tak samo dobrze, jak we własnym domu.

Byliśmy w wielu apartamentach na świecie. Marzymy aby do wielu z nich jeszcze wrócić. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad tym dlaczego tak jest? Co sprawia, że w niektórych miejscach jest nam tak dobrze, że pragniemy w nich być? Naszą odpowiedzą na te pytania i obrazem zebranych przez nas doświadczeń jest właśnie obiekt Portobello. Planując jego budowę wiedzieliśmy, że miejsce w którym on powstanie musi być wyjątkowe. Czy na polskim wybrzeżu istnieje takie miejsce? Długo go szukaliśmy i znaleźliśmy je w samym sercu Ustki, bezpośrednio przy bulwarze, biegnącym wzdłuż nabrzeża kanału portowego. Któż z nas nie marzył o tym, aby w późną ciepłą letnią noc móc usiąść na balkonie swego apartamentu i wsłuchać się w ciszę śpiącego już miasta, zakłóconą delikatnym szumem nigdy nie śpiącego morza.

Możesz już otworzyć oczy. Już nie musisz marzyć. Odwiedź nasz obiekt i przekonaj się, czy rzeczywiście jest to miejsce, w których można zapragnąć być.

Zapraszamy.

Rezerwacja