Bon appétit.
Ciastka, dobre wino, kawa, lody ...

Najlepsza kawa i zachód słońca w Polsce.

Aby spojrzeć na obraz "Impresja, wschód słońca" Moneta powinieneś udać się do Paryża do Musée Marmottan, w którym się znajduje. Jeśli chciałbyś ujrzeć Impresję, malowaną pędzlem natury, koniecznie odwiedź kawiarnię Portobello. Szczególnie polecamy zrobić to późnym popołudniem, gdyż właśnie wtedy będziesz miał dużą szansę ujrzeć najcudowniejszy zachód słońca na polskim wybrzeżu. Możesz go podziwiać, spoglądając przez okno naszej kawiarni, siedząc wygodnie przy jednym z naszych stolików, dodatkowo delektując się aromatyczną Arabicą lub bursztynowym Bordeaux. Widok leniwie sunącego pobliskim kanałem portowym kutra przypomni Ci, że są miejsca, w których czas może płynąć innym tempem niż na czteropasmowej autostradzie.

W chwili, w której oprzesz wzrok na dalekiej linii horyzontu i dodatkowo poczujesz atmosferę, zapach i smak tego miejsca – z pewnością, podobnie jak my stwierdzisz: - To jest mój port.

Odwiedź nas, a zapewniamy, że odnajdziesz alternatywną perspektywę czasu i przestrzeni.Nasza kawiarnia otwarta jest przez cały rok.